O nas

Od 20 lat specjalizujemy się w kompleksowym nakładaniu powłok galwanicznych oraz w realizacji złożonych procesów z zakresu galwanotechniki precyzyjnej. Profil naszej działalności poszerzony został o techniki obróbki powierzchniowej metali.

Łączymy rodzinną tradycję z innowacyjnością. Naszą siłą jest wiedza oraz wysokie kompetencje inżynierskie. Zatrudniamy specjalistów dyplomowanych przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej. Zapewniamy jakość i satysfakcję, dbając o przyjazną i efektywną obsługę. W tym celu wdrożyliśmy, z powodzeniem, System Zarządzania Jakością, zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009. Nieustannie rozwijamy i doskonalimy zarządzanie, współpracując z klientami, posiadającymi certyfikaty ISO/TS 16949, ISO 14001.

Korzystamy z nowoczesnych, ręcznych i automatycznych linii galwanicznych. Nasze powłoki zdobyły uznanie na całym świecie, gwarantując zgodność z postawionymi wymaganiami i normami oraz wyjątkowe walory dekoracyjno-estetyczne lub techniczne.

Zależy nam, aby Cynkopol kojarzony był jednoznacznie z najwyższymi standardami i unikalnymi rozwiązaniami technicznymi, dlatego nieustannie analizujemy rynek, dobierając zakres świadczonych usług do indywidualnych potrzeb i wymagań. Zawsze w najwyższej jakości.

Pozostajemy otwarci na nowe pomysły oraz stałą, konstruktywną współpracę.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.